Hugs for kids

Home / O marce

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

O marce

HUGS FOR KIDS to autorska marka odzieży dziecięcej. Stworzona przez mamę dwóch chłopców, która znalazła rozwiązanie na kilka przyziemnych problemów związanych z ubiorem swoich dzieci.

Z dylematu jak bezpiecznie przewozić dziecko zimą w foteliku samochodowym zrodził się projekt na kurtkę samochodową. Dwa pociągnięcia suwaka sprawiają, że pozornie zwykła kurtka zmienia się w okrycie, które umożliwi bezpieczne zapięcie pasów, bez konieczności rozbierania dziecka w wyziębionym samochodzie.

Oversize + odblask

Ubrania projektowane są tak aby służyły jak najdłużej. Oversizowe kroje, dłuższe ściągacze i najlepsze jakościowo materiały.

Każdy produkt dodatkowo posiada odblaskową metkę z logo, która zwiększa bezpieczeństwo dziecka po zmroku.

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Czemu HUGS

Na imię mam Ola i stoję za marką HUGS for kids Od pierwszego projektu moim celem było tworzenie ubrań, które będą wygodne i komfortowe dla dziecka a przy okazji nam rodzicom ułatwią nieco dylematy związane z ubieraniem swoich pociech.

Swoimi rozwiązaniami chciałam się podzielić się z rodzicami, którzy tak jak ja cenią sobie nie tylko dobry design ,lecz także funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania.